screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gadżety reklamowe dla firm, proszę o pomoc

gadżety reklamowe dla firm, proszę o pomoc

Jeżeli znacie kogoś, kto oferuje gadżety reklamowe dla firm to dajcie mi jakieś namiary. Potrzebuje zamówić dużo długopisów i innych gadżetów, dlatego byłoby dobrze gdyby firma była rzeczywiście niezwykle dobrze zaopatrzona.

Krzyhmoin

Posty: 1

 
Odsiedziałem kiedyś producenta gadżetów reklamowych i ceny były tak faktycznie niezwykle niskie. W porównaniu z tym, co widziałem u pośredników to faktycznie można było wiele zyskać. W internecie bez kłopotów można dotrzeć do strony producenta i tam trzeba zagłębić się we wszystkie produkty, jakie przygotował.

Jasio234

Posty: 3

 
Im więcej mamy gadżetów reklamowych tym lepiej. Tego nigdy nie jest za dużo. Jeśli się ich na raz nie rozda to mogą poleżeć. Przecież jeść nie wołają, dlatego lepiej zamówić od razu więcej, bo wtedy wychodzi nam to taniej. Gadżety zawsze się przydają i każdy, kto ma z nimi styczność na pewno może Wam to potwierdzić.

Narcyzzz

Posty: 2

 
Trudno byłoby znaleźć tańszą reklamę niż z gadżetami reklamowymi z nadrukiem, dlatego warto zaznajomić się z ofertą. Można nie zamawiać, ale sprawdzić byłoby warto. Tym bardziej, że ceny takich gadżetów są naprawdę niskie. Zamówić można dużo i tanio.

Snaco

Posty: 13

 
Odwiedzałem inne strony z gadżetami, bowiem w ten sposób można się zorientować, co tak naprawdę warto zakupić. Najważniejsze to dopasować gadżety do firmy. Jeżeli pracujemy w biurze to jest bezproblemowo, lecz czasem są takie firmy, do których nie będzie nam bezproblemowo dopasować gadżety, zatem trzeba będzie to dokładnie sprawdzić i coś sobie zamówić.

codePerformance

Posty: 17

 
Widziałem tak sporo gadżetów reklamowych dla firm, iż trudno się zdecydować, co wybrać. Jeżeli zależy nam na popularnych gadżetach to na pewno warto zainteresować się długopisami. Nie kosztują sporo, a do tego klienci chętnie po nie sięgają. Reklama jest wówczas skuteczna.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Oferty z tanimi długopisami reklamowymi znajdziemy na https://taniedlugopisy.com.pl. Sam robię tutaj zakupy od bardzo dawna i zawsze przygotowują mi najlepsze długopisy i do tego bardzo trwały nadruk. Polecam ich ofertę.

abbs

Posty: 6

 
W naszej firmie zamawialiśmy gadżety reklamowe z nadrukami, niemniej jednak nie wiem dokładnie gdzie to robiliśmy. Na pewno była to jakaś firma, która ma ofertę w Internecie.

Klara323

Posty: 3