screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

blaty ??

blaty ??

Mamy zniszczony blat w kuchni i zastanawiam się czy go nie wymienić. Czy taki blat będzie drogi? Firma przyjedzie i weźmie wymiary czy będę musiał coś sam kombinować? Wolałbym mieć jednak kompleksową usługę od firmy.

roudee

Posty: 1

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko niesłychanie dobrze przygotowała. Znają się na tym niesłychanie dobrze. Polecam takich fachowców, albowiem są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są niesłychanie krzywe. Dali sobie radę.

Nikuś23

Posty: 2

 
Przykładowe fronty meblowe z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=25. Mają wiele projektów, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

labuh

Posty: 12

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, niemniej jednak również o kąty ścian. Na nieszczęście mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi kłopotami prędko poradzić.

Posty: 4

 
Propozycji jest mnóstwo, albowiem firm powstało ostatnio niezwykle mnóstwo. Oczywiście trzeba sprawdzać czy rzeczywiście znają się na własnej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

micko

Posty: 4

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było uciążliwe, natomiast sam na pewno miałbym poważne kłopoty żeby sobie poradzić.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bowiem oni się na tym znają o mnóstwo lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, wobec tego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym niezmiernie dobrze zna.

Miluśkooo2

Posty: 3