screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

komora normobaryczna, gdzie szukać ?

komora normobaryczna, gdzie szukać ?

Czy możecie polecić mi normobarie, czyli komore normobaryczną, któa służy do tlenoterapii? Zależy mi, aby były tam sesje nocne.

esktra333

Posty: 1

 
Należałoby poczytać, co to jest normobaria, bo daje wyśmienite korzyści. Kiedyś również nie wiedziałem, co to jest takiego i niesłychanie żałuje.

roudee

Posty: 5

 
Jeśli potrzebna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Bardzo pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

Nikuś23

Posty: 5

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

Marioleczka

Posty: 3

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu przeróżnych chorób. Pożądane byłoby dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

esdoen1

Posty: 2

 
Cześć, powiem Ci, iż słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednakże nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

pawel253

Posty: 5

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o sporo lepiej. Warto spróbować, jeżeli doskwierają Ci jakieś problemy zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

miko_poz

Posty: 3

 
Normobaria polecana jest chyba dla każdego. Jednakże warto zbadać przeciwwskazania, bowiem zawsze takie są. Jednakże wiem z własnego doświadczenia, iż normobaria daje bardzo sporo korzyści naszemu organizmowi.

pawel253

Posty: 17