screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

Kruczek23

Posty: 2

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Lupusx

Posty: 4

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

x-mord

Posty: 7

 
Drewniane drzwi zawsze fajnie wyglądają i wydaje mi się, że poprawiają właściwości termiczne obiektu, a to jednak spora zaleta. Grunt to szczelny montaż i płynność chodzenia. Z tych ciekawszych dębowych inspiracji na drzwi to uważam, że http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html, bo masz spójne kolekcje zewnętrzne oraz wewnętrzne. Bardzo polecam, bo ogarniają transport bezpłatnie w okolicach Częstochowy.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

woxxxx45

Posty: 10

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

Yuri20

Posty: 4