screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Jakimi kosmetykami realnie udało się wam pokonać problemy dermatologiczne? Szukam inspiracji, bo mam mocno spuchniętą twarz przez maseczkę. Nie chce mi się już praktycznie z domu wychodzić.

Niciuśś98

Posty: 1

 
Mam dobre doświadczenie z terapiami regenerującymi https://naturikke.pl/produkt/krem-przed-zasnieciem-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym/. Moje niedawne odkrycie. Wzięłam na próbę, bo mieli sporo pozytywnych opinii na Allegro, a później przeszłam bezpośrednio do sklepu internetowego. Kwas hialuronowy połączony z bogatym składem aktywnym po prostu działa. Nie ma prawa nie działać, bo w pewnym wieku trzeba kwas hialuronowy już zewnątrz dostarczać. Skóra nie produkuje pewnych składników już w takiej skali i wymaga dodatkowej ochrony. To fakt naukowy.

Grabow12

Posty: 4

 
Większość kosmetyków naturalnych działa dopiero po miesiącu, u niektórych kobiet po 20 dniach, bo to wynika z przejścia składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Musisz jednak chwilę poczekać.

propek1

Posty: 9

 
Mnie bardzo w ostatnim roku zainteresowało domowe SPA, właśnie rozwinięcie kosmetyczki o naturalne składniki. Wcześniej raczej tak bardzo o to nie dbałam, ale jednak teraz ciągle maska, ludzie w zamknięciu siedzą. Wszystko to wpływa na zdrowie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

Kotr_r9

Posty: 7

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

ewu1u01

Posty: 24

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

Lupusx

Posty: 4

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

Sylwekk

Posty: 3