screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

świerk pusch, znacie sklep?

świerk pusch, znacie sklep?

Ma ktoś może sosnę green twist w ogrodzie? Wymaga sadzonek, niemniej jednak najlepiej z jakiegoś dobrego źródła. Uprzednio miałem, niemniej jednak na nieszczęście zmarniała, dlatego wolę zapłacić wiecej, niemniej jednak mieć coś, co jest warte tych pieniędzy.

3czex

Posty: 1

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, która miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

090913123

Posty: 3

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale trudne, dlatego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
U mnie w paru miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś rzeczywiście niesłychanie oryginalnego to właśnie taka roślina winna się odszukać w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez kłopotów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

090913123

Posty: 3

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gietka-Cesarini-Blue-C5/6745 i jestem niezwykle zaspokojony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

090913123

Posty: 5

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na inne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Istotne jest odszukać połączenie jednego i drugiego, a wówczas całość prezentuje się faktycznie niezmiernie dobrze. Tym niezwyklej, iż wybór takich roślin jest faktycznie niezmiernie znaczny i każdy coś znajdzie.

Suit

Posty: 3

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, że odmian świerka jest bardzo dużo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy bardzo podobają, dlatego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

VVVV1

Posty: 24