screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

przewozy pasażerskie do Niemiec, proszę o pomoc

przewozy pasażerskie do Niemiec, proszę o pomoc

Z pracy chcemy zorganizować wycieczkę do Niemiec i potrzebny nam jest bus. Najlepiej żeby to był bus komfortowy wyposażony w klimatyzację, albowiem troszkę drogi przed nami będzie. Znacie firmę, którą pożądane byłoby polecić na takie wyjazdy?

ciopix

Posty: 1

 
Znalazłem firmę zajmującą się przewozami pasażerskimi do Niemiec na stronie https://www.beatabus.pl. Wygląda to wszystko dobrze, ale dopiero się przekonam czy są naprawdę tak dobrzy jak to opisują, bo skontaktuje się z nimi.

alidodo55

Posty: 2

 
Jeśli wybiera się kilka osób to najlepiej rezerwować całego busa i wtedy jest o wiele weselej. My już tak kilka razy robiliśmy. Korzystamy z różnych firm, dlatego nie jestem w stanie polecić Wam tej jednej konkretnej. Trzeba porównywać sobie różne ciekawe oferty.

kuBawodzu

Posty: 22

 
Mnie zawsze interesuje bezpieczeństwo i na to zwracam uwagę. Cena? Oczywiście byłoby dobrze gdyby była niska, ale nie przesadzajmy, że cena jest ważniejsza niż dotarcie do celu w jednym kawałku. Warto sprawdzać, kto ma kierować samochodem i jakie to są samochody.

pawel253

Posty: 4

 
Korzystałem z oferty firmy, która organizuje wyjazdy do Niemiec. Mają busy niezmiernie komfortowe i nowe, zatem nawet te dłuższe trasy to nie był jakiś większy problem. Warto z taką firmą współpracować, bo poza ceną właśnie bezpieczeństwo jest niezmiernie ważne, a tutaj mieliśmy je gwarantowane na wysokim poziomie.

pawel253

Posty: 4

 
Oferty zawsze porównuje i dopiero wtedy dzwonię do jednej z firm. Dość często jeżdżę do Niemiec, dlatego cena ma dla mnie znaczenie. Oczywiście komfort też, dlatego trzeba znaleźć złoty środek i wtedy będzie dobrze.

Grabow12

Posty: 2

 
Nie ma problemów ze znalezieniem firmy, która oferuje przewozy busami do Niemiec z pomorskiego, bo sam ostatnio z takiej korzystałem. Z pomorskiego jest blisko do Niemiec, dlatego firm jest tam bardzo dużo. Wystarczy sobie wszystko porównać, a wtedy znajdziemy taką firmę, jaka spełnia nasze oczekiwania.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Wybierając firmę trzeba sprawdzić czy zatrudnia licencjonowanych kierowców. Oczywiście ważne będzie również to, jakie mają samochody. To wszystko można sprawdzić na stronach internetowych, a później można pojechać i sprawdzić, co dla nas przygotowali.

Grabow12

Posty: 3