screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotografia ślubna Żary Żagań, poszukuję!

fotografia ślubna Żary Żagań, poszukuję!

Zlecę zrobienie fotografii weselnej w Głogowie komuś z dużym doświadczeniem. Będą to fotografie w kościele, natomiast i sesja w plenerze. Może zlecę od razu fotografie na weselu, natomiast jeszcze się nad tym muszę trochę zastanowić.

qwuster

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

francesska

Posty: 7

 
Na pewno doświadczony fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, albowiem ma w tym niesłychanie wielkie doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, wobec tego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

tomalix

Posty: 16

 
Fotograf musi mieć niezwykle wielkie doświadczenie. To podstawa i wtedy fotografie wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto zł jest w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jeżeli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Saagerrak

Posty: 2

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wtedy zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się niezmiernie podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

Alimer

Posty: 5

 
Jeżeli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo fotografie robi się we własnym zakresie. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze znalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Wielu moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

nighthaze

Posty: 7

 
Wiem, iż jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje przepiękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem na nieszczęście jak się nazywa, natomiast się dowiem.

Nikuś23

Posty: 4