screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ogłoszenia towarzyskie, dobry portal ?

ogłoszenia towarzyskie, dobry portal ?

Polecacie jakiś serwis gdzie znajdują się ogłoszenia towarzyskie? Chciałbym poznać miłą panią, niemniej jednak nie niesłychanie wiem gdzie to wykonać żeby to była realna osoba.

gregBard

Posty: 3

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, jakie maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy winien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wówczas wiemy, że rzeczywiście spotkamy się z takimi osobami, jakie się ogłaszają.

Tomcio

Posty: 6

 
Ogłoszeń jest mnóstwo, natomiast jak się tak ustawia własne wymagania to wcale mnóstwo kobiet nie zostaje. W olbrzymich miastach tak, natomiast w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, natomiast na razie, jeżeli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Częstokroć dziesiątki kilometrów, natomiast naprawdę warto.

pawel253

Posty: 8

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, które bardzo mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

zenek15

Posty: 13

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem usatysfakcjonowany. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najniezwyklej mi się podobają. Nieraz to tylko negocjacja, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Jestem mocno zapracowany, zatem dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, zatem wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

TomekK

Posty: 6

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym przypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, ale z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest dużo i super.

Grabow12

Posty: 24

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

dzaman

Posty: 7

 
Widziałem inne anonse towarzyskie, lecz żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, lecz na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

namok

Posty: 7

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

labuh

Posty: 4